• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Moti sot me ndryshime të ndjeshme

Dita e sotme pritet të jetë me mot pjesërisht me re në pjesën e parë të ditës, pasdite dhe në mbrëmje me vranësira e reshje të mëdha shiu. Temperaturat do të lëvizin nga 9 deri në 17 °C.