Moti, ja sa do të bien temperaturat nesër…"/>
  • youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Jetë

Moti, ja sa do të bien temperaturat nesër…

Ditët me diell do të shoqërojnë të gjithë javën, por do të kemi vazhdimisht rënie të temperaturave andaj mos harroni të visheni trashë, duke marrë me vete edhe aksesorët si shajet e kapuçat. Temperaturat e larta do të variojnë në 7 gradë celcius, ndërsa ato të ulëta do të kapin shifrën e -4 gradë.

Përsa i përket zonave veriore temperaturat do të jenë më të ulëta dhe sigurisht që nuk do të mungojnë edhe reshjet e dëborës.