• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Moti gjatë javës së ardhshme

Java që vjen do ketë luhatje te vazhdueshme. Deri në mes të javës do mbizotërojnë ditët e vrenjtura, ku nuk do mungojnë as reshjet e shiut. Më pas do kemi ditë me diell. Temperaturat do vazhdojnë njësoj, ku më e larta do shënojë 23 gradë celsius dhe më e ulëta 7 gradë celsius.