• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Moti gjatё ditёve nё vazhdim

Kapriҫot e motit do tё vazhdojnё pёrsёri. Reshjet do tё rikthehen  nё vendin tonё dhe temperaturat do tё ulen deri nё 6 gradё. I ngohti qё bёri kёto ditё do t’i lёri vendin dimrit pёrsёri.