• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Moti

Moti/ Ditë me diell dhe temperatura të larta edhe në javën e ardhshme

Moti i kthjellët që na ka shoqëruar përgjithësisht në këto ditë tetori duket se do të vijojë edhe në fillim e muajit nëntor.

pas kësaj fundjave me diell, duket se ditët e ngrohta do të jenë të pranishme edhe në fillimin e javës së ardhshme, që do të karakterizohet madje edhe me një rritje të lehtë të temperatiurave.

Ndërkohë, deri në mesditë, pjesa më e madhe e vendit do të dominohet nga moti i kthjellët me përjashtim të zonave veriore dhe verilindore të cilat do të kenë vranësira të lehta e kalimtare.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë një rënie të lehtë në orët e mëngjesit ndërsa mesdita do të sjellë rritje të lehte të tyre/ Opinion/