• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mot i paqëndrueshëm, kështu do të jenë temperaturat në fundjavë

Vendi ynë vijon të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Të shtunën do të mbajë mot pjesërisht me re dhe diell. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 17 deri në 26 °C.

E diela do të jetë me vranësira e reshje lokale shiu. Temperaturat parashikohen të lëvizin prej 21 deri në 28 °C./revistawho.com