• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mot i kthjellët, por me riga shiu. Kështu do të jenë temperaturat sot

E diela nis me mot kryesisht të kthjellët e me diell e riga shiu, pasdite priten reshje më intensive, vende-vende në formën e shtrëngatave të shoqëruar me shkarkesa elektrike dhe breshër. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 20 deri në 28 °C.

Koha do të jetë e freskët, ndërsa në mbrëmje pritet të nisin sërish rreshje shiu./revistawho.com