• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mos vallë kemi “gjurmët” e çiftit të parë në ‘Big Brother”?

Personazhet VIP në shtëpinë e Big Brother, janë gjatë gjithë kohës me zhvillimin e provës së javës,  por dhe ngacmimet me njëri-tjetrin nuk mungojnë.

Një ndër to ka qenë Paloma, e cila pyet Beniadën se me cilin nga banorët e sheh veten cift. Beniada pa hezituar thotë emrin e Arditit dhe më pas i kap dorën duke treguar shenjë afrimiteti.

A do t’i shohim në ditët në vazhdim si çift Beniadën dhe Arditin? Mbetet ta zbulojmë se si do vazhdojë ecuria e tyre. Ose e gjitha kjo mund të jetë një lojë për vëmendjen e publikut. Dhe ka shumë gjasa të jetë kështu, edhe pse dashuria si me shaka nis në fakt./revistawho.com