• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Beauty

Mos u habisni, ja trendi i ri i thonjëve nga Brazili

Vitet e fundit kemi hasur trende të reja përsa i përket bukurisë së femrave, aq më pak kur është fjala për pedikyr dhe manikyr. Mendoni se dini gjithçka? Jo! Prisni, po arrin trendi i ri nga Brazili. Në Brazil ka lindur trendi i ri të cilit shumica e femrave nuk mund t’i rezistojnë, pra fjala është për vendosjen e thonjve në këmbë. Natyrshëm lind pyetja, si mund të ecin me thonj të tillë, duke shpresuar që mos të arrijë deri tek ne.