• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Horoskopi, Instant Articles, Lajme

Mos u çudit nëse të tjerët s’të kuptojnë dhe aq mirë, mbase je kjo shenjë horoskopi

Çdo shenjë e horoskopit është unike, me pikat e saj të dobëta dhe të forta apo me sjelljet e veçanta. Disa prej tyre mund të jenë shumë shprehëse dhe të komunikueshme, ndërsa të tjera shumë të vështira për t’u kuptuar. Më poshtë do të gjeni 7 shenjat e horoskopit me të cilat nuk është shumë e lehtë të krijoni një lidhje.

1.Peshqit

Peshqit janë partnerë shumë të kujdesshëm dhe të dashur, por nuk shprehen shumë. Ata kanë vështirësi në shprehjen e ndjenjave tyre të vërteta përmes fjalëve dhe zgjedhin mënyra të tjera për të treguar dashurinë. Gjithashtu ata mund të ndryshojnë vazhdimisht humor dhe do t’i bëjnë partnerët të futen në mendime për të gjetur se pse ata janë të mërzitur.

2. Akrepi

Akrepët kanë probleme me besimin dhe atyre do ju duhet shumë kohë derisa të fillojnë të besojnë plotësisht partnerin e tyre. Ata janë shumë misteriozë si natyrë dhe nuk shprehen lehtësisht. Gjithashtu akrepët janë shumë manipulativë, hakmarrës dhe partnerë të vështirë.

3. Binjakët

Binjakët mund të jenë diplomatë shumë të mirë dhe arrijnë t’i fshehin në mënyrë perfekte ndjenjat e tyre. Ata mund të duken nga jashtë se janë shumë mirë, kur nga brenda janë shumë të mërzitur apo ndjehen xhelozë. Gjithashtu ata ndryshojnë shpesh opinion duke i bërë konfuzë partnerët e tyre.

4. Gaforrja

Gaforrja është shenjë shumë e ndjeshme dhe kalojnë kohë duke menduar gjatë. Ato mund të ndryshojnë shpesh humor dhe të mendojnë vazhdimisht për gjërat që kanë ndodhur në të shkuarën.

5. Ujori

Ujorët njihen si shumë misteriozë dhe nuk ju pëlqen të shprehin ndjenjat ndaj të tjerëve. Në fakt ata ndonjëherë presin që partneri i tyre t’ju lexojë mendjen dhe më pas i fajësojnë ata se nuk arrijnë t’i kuptojnë.

6. Shigjetari

Shigjetarët janë si zogj të lirë dhe mendojnë se një marrëdhënie serioze mund t’ju thyejë krahët. Gjithashtu ata mërziten shumë shpejt dhe kanë tendencën të kalojnë sa nga një partner në tjetrin.

7. Demi

Demët janë shumë kokëfortë dhe nuk pranojnë të përshtaten me të tjerët. Nëse ata kanë krijuar një opinion për dikë është shumë e vështirë t’i bindësh që ta ndryshojnë këndvështrimin e tyre. /revistawho.com

Burimi: Times of India