• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Mos e humbisni reagimin e Elvanës teksa ngatërroi këngën “live”

Askush nuk është perfekt. Sidomos në performanca live puna është edhe më e madhe dhe gabime mund të ndodhin. Kështu i ka ndodhur edhe Elvana Gjatës kur ishte e ftuar në emisionin “NIN”, aty ku interpretoi tetë prej këngëve të saj.

Mirëpo teksa po këndonte “A po vjen”, Elvana u ngatërrua duke e ndalur këngën e nevozuar.

“Ah ta marrtë dreqi! Me këtë strofën e dytë. Edhe një herë më falni”-shprehet Elvana duke e publikuar vetë videon nga ky moment.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)