• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Këshilla

Morena Taraku “matchy matchy” me qenin

Dashuria e saj e fundit e modeles seksi kosovare, Morena Taraku është qenushi i saj. Ajo i ka hapur atij edhe një profil personal në Instagram, ku i poston çdo ditë foto.

Nga ana tjetër shohim që Morena dhe qenushi vishen të dy njëlloj.