• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Morena Taraku heq të gjithë miqtë nga ‘Instagram-i’, arsyeja do t’ju habisë

Morena Taraku është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, kjo për shkak të karrierës së saj muzikore, por dhe pozave provokuese që publikon herë pas herë në internet. Ajo ka qenë gjithmonë shumë sociale, por duket se tani ka vendosur të bëjë një ndryshim në ‘Instagram-in’ e saj, duke hequr të gjithë personazhet dhe miqtë që ndiqte dhe duke mbajtur vetëm llogarinë e qenit të saj. Këngëtarja shqiptare ka vendosur ta sqarojë këtë gjë, duke treguar se kishte vendosur të bënte të famshëm qenin e saj, pasi ai ishte miku më besnik që kishte. Ajo dhe qenushi i saj janë pothuajse gjithmonë bashkë dhe me siguri Boo është kthyer në një ‘fëmijë’ për të. Kujtojmë se prej vitesh Morena është zhvendosur nga Shqipëria për të jetuar në Turqi, ku së fundmi ka blerë një vilë luksoze vetëm për të dhe dy kafshët e saj./revistawho.com