• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Monika dhe Einxhel flasin për grupet në shtëpi dhe kaq u desh që debati të niste sërish…

Një tjetër debat është ndezur në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Einxhel dhe Monika janë përplasur për grupet e krijuara në shtëpi. Einxhel i është drejtuar se ajo ka një grup dhe Monika ia ka kthyer duke i thënë se dhe ajo ka grup me ata banorë që i shkon më shumë muhabeti.

“Me kë jam grup unë?”, ka insistuar Einxhel duke u acaruar sërish me Monikën. Në debat ka ndërhyrë edhe Donaldi, i cili prej dy spektaklesh duket se ka sërish trazira me Monikën./revistawho.com