• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Momenti kur kufoma 300 vjeçare hap sytë (VIDEO)

Ky është momenti i tmerrshëm kur kufoma e një fëmije, i vdekur 300 vite më parë, hap papritur sytë. Ngjarja ndodhi në Katedralen e Guadalajara në Jalisco të Mekskës, ku trupi i Santa Inocencia, një vajzë e vogël shenjtore, ruhet në një arkivol prej xhami. Një vizitor po filmonte në ndërtesën e shenjtë kur kapi këtë moment, ku ajo shfaqet duke hapur sytë. Videoja “e frikshme” u postua në YouTube dhe është parë gati 1 milionë herë. Sigurisht të shumë e konsiderojnë të montuar, por po aq shumë janë atë që besojnë se është e vërtetë.

https://youtu.be/KYuEbgbY_Sk