• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

Momentet “fashion” të Rachel Green që janë “in” edhe sot

Rachel Green një nga personazhet më të dashur të serialit ‘Friends’. Ajo ka qenë e njohur jo vetëm për batutat por edhe për stilin e saj të të veshurit, modelet e flokëve, grimin, gjithçka. Interpretuar nga Jennifer Aniston, ajo u kthye në personazhin që frymëzoi shumë femra në mbarë botën me stilin e saj unik. Sot mbi dy dekada pasi seriali ndaloi transmetimim, Rachel vazhdon të jetë frymëzuese, sidomos për ata që i kthehen herë-herë serialit. Për më shumë shihni këtë galeri fotosh dhe do na jepni të drejtë: