• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

“Moj Donika…”/ Se Elvana e uron ndryshe mamin

Për Elvana Gjatën sot është ditë e veçantë pasi mamaja e saj, Donika feston ditëlindjen. Në këtë ditë të shënuar sigurisht që nuk mungoi një urim nga Elvana, por edhe një surprizë, një buqetë me lule dhe nje dedikim.

“Moj Donika moj drita ime, gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime”-shkruan Elvana krah fotos ku e ema shfaqet shume e lumtur.