• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Moderatorja e sportit i bën dedikimin e veçantë motrës, ngjashmëria mes tyre bie shumë në sy

Moderatorja e sportit, Lei Kraja, ka treguar se karriera e saj si gazetare bëri që të shpërngulet në Shqipëri pasi jetoi shumë vite në SHBA. Megjithatë familja e saj vazhdon të jetojë atje dhe me siguri Lein e merr malli shumë për ta. Ajo ka publikuar sot një foto të motrës së saj më të vogël, duke i uruar ditëlindjen me fjalët më të ëmbla. “Gëzuar ditëlindjen Miriami im. Të dua kaq shumë. Të uroj gjithë lumturinë e botës”, shkruan ajo. Pa dyshim çfarë bie në sy është ngjashmëria e saj me Lein dhe që janë të dyja po njësoj bukuroshe.