• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Modelja pozon nudo në akull

Heidi Klum ka pozuar për ekspozitën e fotografit të saj Rankin të titulluar “Less Is More”. Fotografia e Klum është shfaqur në një ekspozitë në Gjermani gjatë ditës së dielë më 13 dhjetor dhe do të vazhdojë dëri më 28 Shkurt 2016.

“Less is More” feston rrugën e gjatë të Rankin me fotografinë dhe sfidat me të cilat i është dashur të përballet gjatë karrierës së tij. Kjo ekspozitë është një kombinim i artit konceptual dhe fotografisë.

heidi2