• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Këshilla, Lajme

Modelet ‘french’ të thonjve frymëzuar nga pranvera që sapo hyri

Thonjtë e pranverës kanë krefjalë manikyrin ‘french’ dhe nuk po dimë cilin model të zgjedhim më parë. Nëse ju është mërzitur e bardha që keni bërë përherë, ose thjesht keni qejf të luani me ngjyrat e thonjve, me siguri në galerinë e fotove që do ju rendisim do e gjeni veten.

Duke nisur nga bazikja me ngjyra pranverore, e deri tek kombinime qe as nuk iu shkojnë ndërmend, ju prezantojmë me thonjtë e pranverës 2021./revistawho.com