• youuinsttaaffccbb
TEST
Modë

MODË/ Si të dukeni elegantë me të sheshta? Ja zgjidhja…

Jemi rritur me idenë se këpucët me taka janë sinonimi i elegancës. Gjithçka është e vërtetë, por ajo që n’a shqeteson është qëndrimi për orë të tëra mbi to aq më tepër kur jemi në punë. Lajm i mirë është se mund të jemi elegantë edhe me të sheshta, qofshin ato, sandale, atlete, apo pupa. Ja disa këshilla praktike se mund të dukeni seksi dhe të rafinuara edhe me ‘këmbë në tokë’. Ndiqni fotot më poshtë.