• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mjaftuan kaq flokë që komentuesit të “zbulojnë” emrin e personazhit të parë VIP që hyn në Big Brother

Kureshtja për personazhet e famshëm që do të hyjnë në Big Brother Vip”, po i mban të gjithë mbërthyer në faqet e këtij produksioni, me shpresën se aty do të publikohet diçka.

Dhe produksioni ka nisur ta lëshoj disi dorën, duke treguar përmes këtij imazhi personin e parë VIP që do të hyjë brenda.

Duket e vështirë apo jo? Edhe për komentuesit kështu ka qenë, por një sërë prej tyre thonë se këto flokë nuk mund të jenë të askujt tjetër, përveçse të Sabianit. T’i ketë vallë flokët Sabiani, tiparin më të fortë identifikues të pamjes së jashtme. Mbetet ta zbulojmë në natën e parë të Big Brother VIP./revistawho.com