• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Miriami feston ditëlindjen, Albani e surprizon me fjalët romantike

Dita e sotme është mjaft e veçantë për këngëtaren e njohur, Miriam Cani, pasi feston 35-vjetorin. Mes shumë urimesh që këngëtarja ka marrë, pa dyshim ai më i bukuri është i bashkëshortit të saj, këngëtarit Alban Skënderaj. Këngëtari ka publikuar disa foto që tregojnë historinë e tyre të dashurisë dhe i ka shkruar disa fjalë romantike. “Gëzuar ditëlindjen shpirt. Faleminderit që i jep ngjyra jetës sime”, shkruan Albani. Menjëherë postimi ka marrë urime të shumta nga fansa e kolegë, të cilat i urojnë shumë vite të lumtura këngëtares./revistawho.com