Miriami Cani merr një dhuratë të veçantë nga fansja. Zbuloni çfarë… "/>
  • youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Miriami Cani merr një dhuratë të veçantë nga fansja. Zbuloni çfarë… 

 

Këngëtarja Miriam Cani ka marrë për dhuratë disa bustina çaji, që kanë mbi të foto të sajat dhe të Albanit. Këtë dhuratë speciale, këngëtarja e dhjetëra hiteve që së fundmi është bërë nënë e ka marr nga një fanse, të cilën e falenderon përmes ‘instagram’-it.

miriam caniii