• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj japin lajmin më të bukur për fansat

Vite më parë, çifti më i dashur për publikun, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, i lanë pa frymë të gjithë me bashkëpunimin e tyre “Let me die with you”. Prej kohësh fansat presin përsëri një këngë të dyshes e me sa duket kjo gjë do të realizohet. Këtë lajm kaq të bukur e ka dhënë vetë Miriami. “A jeni gati për duetin e radhës?”-shkruan Miriami në ‘Facebook’.