• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Miranda Kerr flet për ish-bashkëshortin: E kam si vëlla

Miranda Kerr foli për marrëdhëniet me ish bashkëshortin e saj Orlando Bloom, në një event të organizuar nga “Harper’s Bazaar”.

 

Kur u pyet se si i biri i saj 6 vjeçar po ja kalon me të dashurën e re të babait këngëtaren Katy Perry, ajo tha se ata kanë një lidhje shumë të fortë.

Modelja e njohur shtoi se ata shkojnë shumë mirë dhe janë një familje moderne. Përsa i përket marrëdhënies së saj me Orlandon, Miranda tha se ata kujdesen shumë për njëri-tjetrin. Madje, ajo thotë se e ndjenë si vëlla, pavarësisht se kjo gjë mund të tingëllojë e çuditshme.