• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ministri Tahiri shprehet krenar: Shpëtuam një kotele poshtë makinës (VIDEO)

Ministri Saimir Tahiri është ndjerë krenar nga puna e dy policëve dhe këtë e ka shprehur edhe në profilin e tij në Facebook. Mos mendoni se policët kanë bërë një nga ato punët e zakonshme, të parandalojnë një vrasje, grabitje apo pengmarrje, jo, këtë herë kanë qenë plot dy policë që i kanë shpëtuar jetën një koteleje të vogël e cila kishte ngecur poshtë makinës.
Kjo gjë për Tahirin është diçka e madhe, ja çfarë ka shkruar ai në Facebook:

 “2 police patrulle, Arsela dhe Enea, dje naten shpetuan kete kotele ne TR. Xhest fisnik per #policineqeduam #faleminderit. Motiv perfekt per ata qe do na shajne perseri, si çdo ditë.”/JetaOshQejf