• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Miley dhe Cody të dashuruar më shumë se kurrë, këngëtari shkruan këto fjalë për shoqen e tij më të mirë

Miley Cyrus dhe Cody Simpson duken më shumë se kurrë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Ka qenë këngëtari australian ai i cili ka ndarë së fundmi një foto me të dashurën e tij në ‘Instastory’, krah së cilës ka shkruar: “Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”.

Dyshja shfaqej bashkë në makinë dhe ‘look-u’ i kuruat i Miley-t me kapelen ‘Gucci’ dhe ‘makeup-in’ perfekt ka bërë që fansat ka komplimentojnë pafund këtë pozë të dyshes.

Kujtojmë se Miley dhe Cody e nisën lidhjen e tyre disa muaj më parë dhe që prej atij momenti dyshja ka qenë në krye të mediave rozë për shkak të kimisë që kanë treguar se gëzojnë edhe në publik./revistawho.com

View this post on Instagram

love u so much guys ❤✨

A post shared by 💘 codley world 💘 (@codley_world) on