• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Miley Cyrus rikthehet në një serial televiziv 

Miley Cyrus do të rikthehet në televizion në një serial të ri quajtur Woody Allen Amazon. Ylli i padiskutueshëm i pop-it do të luajë së bashku me Allen dhe Elaine. Detajet lidhur me serinë e parë të serialit janë shumë të pakta. Ajo çfarë dimë deri tani është se seriali do i përkojë viteve 60’ dhe Allen është ai që e ka shkruar dhe do të drejtojë serialin. Xhirimet mendohet të fillojnë në muajin mars. Duke pasur parasysh që seriali i përket viteve 60′ dhe historinë e vetë 23-vjeçares, është e lehtë të imagjinohet Miley si një lloj manjake e stilit hipi. Mbi të gjitha ajo ka dhe garderobën gati.