• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Miley Cyrus di si të provokojë, fotoja e saj me të dashurin e ri i le të gjithë pa fjalë

Miley Cyrus dhe Cody Simpson duket se po i shijojnë shumë momentet me njëri-tjetrin dhe këtë gjë nuk ngurojnë ta tregojnë në çdo çast. Së fundmi ata të dy kanë bërë tatuazhe në të njëjtën kohë dhe këtë gjë e kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. Cody bëri si tatuazh një kafkë, ndërsa Miley një zemër me një thikë në mes. Simpson ka publikuar në ‘Instagram’ disa foto të tatuazhit, por imazhi i fundit i ka lënë të gjithë pa fjalë. Në të shfaqet edhe Miley duke mbajtur dorën brenda pantallonave të Cody Simpson.

View this post on Instagram

papillon

A post shared by Cody Simpson (@codysimpson) on

Të gjithë e kanë vënë re këtë gjë dhe prandaj nuk kanë munguar komentet e ndjekësve në rrjete sociale. Pavarësisht se Miley dhe Cody kanë shumë pak kohë bashkë ata të dy nuk e kanë pasur problem ta shfaqin dashurinë në çdo kohë. Madje Simpson pak ditë më parë u shpreh se ata janë shumë të lumtur dhe se të dy shkojnë me njëri-tjetrin, sepse janë mjaft kreativë dhe pasionantë. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE