• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

MIDIS TIRONE/ 7 vajza të panjohura bëhen bashkë dhe çmendin kryeqytetin

Nën ritmet e këngës ‘Midis Tirone’ të reperit të njohur Noizy, 7 vajza që nuk njihen me njëra-tjetrën kanë ‘tërbuar’ bulevardin e kryeqytetit duke kërcyer në orët e para të mëngjesit. Iniciatorja e kësaj video ka qenë Oriana Cama, aktore e ‘Al Pazar’. Më pas asaj i janë bashkuar dhe vajza të tjera e së bashku janë argëtuar pafund. “Super mega krishlindjet e mia! Ju thashë që jetoj me 360km në orë! Kur Ori Cama bënë 7 goca të panjohura me njëra tjetrën të kërcejnë në mes të Tiranës! Ndër të rralla netë që e dua këtë qytet!”-shkruan ajo.

Super mega krishlindjet e mia! Ju thash qe jetoj me 360km ne ore! Kur Ori Cama bene 7 goca te pa njohura me njera tjetren te kercejne ne mes te Tiranes! Nder te rralla nete qe e dua kete qytet!

Posted by Oriana Cama on Freitag, 23. Dezember 2016

CLOSE
CLOSE