• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Michelle Obama si një repiste e vërtetë…

Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Michelle Obama njihet për spontanitetin e saj si dhe për alegrinë që e karakterizon si person. Së fundmi ajo ka surprizuar të gjithë me “klipin” më të ri ku shihet, duke kenduar rep me humoristin Jay Pharoah.

Në fakt, videoja ka nota ironizuese për të rinjë amerikan të cilët nuk kanë ide të qarta për të ardhmen e tyre.

“Go to Collage”  titullohet “klipi” i Michelle Obama.