• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Met Gala”, veshjet që mbizotëruan mbrëmjen

Mbrëmjen e së hënës në “The Metropolitan Museum of Art Costume Institute Benefit”, janë mbledhur emrat më të rëndësishëm në fushën e muzikës dhe të filmit ku të pranishmit ishin veshur me veshjet e stilistëve më të famshëm në botë. Shfletoni galerine me veshjet më të bukura të kësaj mbrëmje.