• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Met Gala”/ Rita Ora me vathë 3 milionë dollarësh

Pjesë e eventit shumë të rëndësishëm ‘Met Gala’ ishte dhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora. Përveç ndryshimit në pamjen e saj me flokët të cilat I kishte shkurtuar dhe I ksihte bërë tepër të bardha, Rita ra në sy edhe për vathët që mbante. Vlera e tyre ishte 3 milionë dollarë. Për to është kujdesur argjendaria amerikane Lorraine Schëartz, duke bërë që këngëtarja të merrtë shumë vëmendje për shkak të tyre.