• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

‘Met Gala 2019’ i la të gjithë gojëhapur, ja cilët ishin VIP-at që shkëlqyen

‘Met Gala 2019’ u organizua mbrëmjen e djeshme në ‘The Metropolitan Museum of Art’ në New York dhe personazhet më të njohur të ‘Hollywood’ ishin aty. Tapeti i kuq i ‘Met Gala’ është qendra e të gjithë organizimit dhe VIP-at në këtë shfaqje shpalosin idetë më të veçanta në zgjedhjen e veshjeve. Këtë vit pamë gjithçka, nga motrat Kardashian deri tek këngëtarët më të njohur, si Dua Lipa, Lady Gaga ose Rita Ora. Për më tepër i lëmë fotot të flasin vetë. /revistawho.com

Kim Kardashian West Costume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Kylie Jenner and Kendall JennerCostume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Cardi B Costume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Jennifer Lopez Costume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Nicki Minaj Costume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Nicki Minaj Costume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Miley CyrusCostume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Zendaya Costume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Priyanka Chopra and Nick Jonas Costume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Bella HadidCostume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Gigi Hadid Costume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019

Lady GagaCostume Institute Benefit celebrating the opening of Camp: Notes on Fashion, Arrivals, The Metropolitan Museum of Art, New York, USA - 06 May 2019