• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Mesude zbulon se Emel po drogon Xhemren, nesër në “Lule të vetmuara”

Kemal i bën një surprizë romantike Nezihes dhe i propozon për martesë. Mesude sheh Emelin duke i hedhur ilaç lëngut të Xhemres dhe fillon të dyshojë. Nazan u tregon vajzave të jetimores se Xhemre është në rrezik pasi Emel po përpiqet ta çmendë. Gynej fillon të bëhet xheloz për miqësinë e Songylit me Mertin. Ai paralajmëron Mertin t’i qëndrojë larg Songylit. Emel kërkon me ngulm të marrë sa më shpejt kujdestarinë e Xhemres por Feride nuk është e sigurtë. Emel vendos të bindë Nerimanin duke i thënë se Xhemre është e sëmurë mendërisht. Mesude i tregon Ejlylit se dyshon tek Emel. Ajo së bashku me vajzat vendosin të shpëtojnë Xhemren. Banu merr një vendim të papritur për foshnjën e saj./revistawho.com