• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Mësoni si do të mbajë koha në Shqipëri

Sot në Shqipëri parashikohet të qarkullojnë masa ajrore të ftohta kryesisht në orët e mëngjesit. Moti parashikohet me kthjellime dhe alternime vranësirash deri në të dendura në orët e mbrëmjes. Temperaturat për ditën e sotme do të luhatën nga 6 deri në 12 °C, ndërsa në zona malore -4 deri 8 °C./revistawho.com