• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Who VIP

Meshkujt më seksi shqiptarë për vitin 2015

Siç ndodh në botë, ku revista prestigjoze në fund të vitit bëjnë një klasifikim të meshkujve më seksi edhe ne kemi veçuar meshkujt më të nxehtë që ka skena shqiptare, ata që joshin shumë femra, e që medoemos janë shumë të suksesshëm.

Ledri Vula

ledri

Ledri Vula natyrisht që mban fronin e djemve më të nxehtë të showbizit tonë. Megjithatë reperi ua ka thyer zemrën shumë vajzave, duke deklaruar se tashmë ka gjetur dashurinë.

Getoar Selimi

getu

Imazhi i djalit të fortë, indiferent, por shumë të talentuar, ka bërë që Getoar Selimi të fitojë zemrat e shumë femrave shqiptare. Reperi ka mijëra fansa në rrjetet sociale dhe vajzat nuk ngurojnë t’i shprehin hapur simpatinë. Geti konsiderohet si një nga meshkujt më seksi të vitit.

Alban Skënderaj

Alban Skënderaj

Lista vazhdon me dy meshkuj që veçse janë të martuar, tashmë janë bërë edhe baballarë. I pari është Alban Skënderaj, i cili edhe pse nuk përpiqet të bjerë në sy për pamjen dhe fizikun e tij, gjithsesi konsiderohet si një mashkull vërtetë joshës.

Lorik Cana

Lorik Cana2

I dyti nga baballarët e nxehtë është Lorik Cana. Futbollisti e ka mbajtur titullin si mashkulli më seksi shqiptar për shumë vite me radhë. Madje, Loriku e ka fituar këtë epitet edhe në Francë, ku sondazhet e mediave sportive e kanë renditur të parin në klasifikim si futbollistin më seksi.

Blerim Destani

Blerim Destani

Blerim Destani ka krijuar imazhin e një djali misterioz, që bën një jetë luksoze. Por pavarësisht kësaj, aktorin e shohim rrallë me femra. Megjithatë, kjo nuk do të thotë aspak që vajzat nuk e duan. Madje, fanset më të nxehta të aktorit janë pikërisht femrat, të cilat e listojnë në radhët e meshkujve më të nxehtë shqiptarë.

Noizy

Noizy333

Në listën e meshkujve më seksi të skenës shqiptare është edhe Noizy. Reperi duket vërtetë joshës dhe i vetëdijshëm për këtë, Noizy zhvishet thuajse në çdo koncert.

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka

Një nga fubollistët e kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka bën diferencën mes shumë të tjerëve. Dihet botërisht që futbollistët janë tërheqës, por Taulanti është mbase më joshësi nga e gjithë skuadra jonë e futbollit.

Capital T

capital

Capital T është një nga djemtë më stylish shqiptarë. Kjo ka bërë që reperi të ketë edhe më shumë vëmendje. Artisti i Hip Hop shquhet për pamjet e tij mesdhetare, por natyrisht të këndshme. Gjatë këtij viti, Capital T i është përkushtuar edhe palestrës, në shërbim të imazhit të tij.

Robert Berisha

image_352

Megjithëse njihet më së shumti si bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha ka fansat e tij, që sigurisht janë më shumë femra. Vajzat e quajnë shumë seksi muzikantin.

Flori Mumajesi

flori 22

I fundit në listë është Flori Mumajesi. Me siguri fanset e tij femra janë të shumta, e kjo jo vetëm prej muzikës së Florit. Këngëtari dhe kompozitori i njohur veçohet edhe për pamjen e tij tejet tërheqëse. Ndonëse nuk njihet si një nga djemtë që e kalojnë kohën në palestër, Flori mbetet natyrisht tejet joshës dhe seksi.