• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Mes shumë dhuratash, Kylie Jenner ka një më të preferuar se të gjitha

Miliarderja e famshme, Kylie Jenner ka festuar 23-vjetorin një ditë më parë. Edhe pse dhuratat e festimet kanë filluar shumë ditë më parë, Kylie-n e bën të lumtur vetëm vogëlushja e saj, Stormi. Ajo ka publikuar një foto me vajzën dhe shkruan: “Dhurata më e bukur nga të gjitha. Mami Kylie me vogëlushen shfaqen pranë tortës, duke fryrë qirinjtë dhe me siguri ky është momenti më special i tyre.

View this post on Instagram

the best gift of all 🖤

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on