• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Mes puthjeve më të ëmbla, Armina e kujton kështu fejesën me Shkëlzenin

Armina Mevlani ka ndarë së fundmi disa nga kujtimet më të bukura krah partnerit të saj, Shkëlzen Berisha duke ndarë momente nga fejesa e tyre dhe propozimi romatik.

“Dita e fejesës sonë. Nuk do ta harroj kurë ditën që më propozove këtu me pamjen e liqenit përballë dhe këngën ‘Young and beautiful’. Dashuria nuk është të shihni tek njëri-tjetri, por të shihni të dy në të njëjtin drejtim. Gjithmonë më ke surprizuar me darkat romantike”, ka shkruar Armina krah momenteve të ndryshme me Shkëlzenin, i  cili duket se është kujdesur gjithmonë të vendosë një buzëqeshje në fytyrën e më të dashurës së tij.

Kujtojmë se Armina ka pohuar se shumë shpejt edhe do ta celebrojë dashurinë me Shkëlzenin në martesë. Në një intervistë për revistën ‘Who’ gjatë muajit gusht, ajo u shpreh se ishte gati të bëhej dhe nënë tanimë./revistawho.com