• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Mes Prishtinës dhe Londrës, Dua Lipa zgjedh…

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka dhënë së fundmi një intervistë për ‘CNN’ ku ka folur për karrierën, familjen dhe vendlindjen. Për të disatën herë ajo ka zbuluar kuptimin e emrit të saj dhe ka treguar për vështirësitë që ka përjetuar familja e saj gjatë emigrimit për në Angli. “Jam shumë e lumtur që jam këtu, por kemi kaluar shumë vështirësi për të ardhur këtu ku mundësitë janë më të mëdha”,-shprehet Dua.

Më tej gazetarja e ka vënë përpara dy zgjedhjeve duke i kërkuar të zgjedhë mes Prishtinës dhe Londrës. Pa nguruar Dua ka zgjedhur Prishtinën./revistawho.com

CLOSE
CLOSE