• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Mes kujtimeve më të bukura me të vegjëlit e tyre, VIP-at shqiptarë e urojnë kështu 1 qershorin

Personazhet e njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar kanë uruar ditën e sotme festën e fëmijëve duke ndarë me ndjekësit e tyre fotot më të bukura pranë të vegjëlve të tyre. Duke festuar në mënyra të ndryshme, apo thjesht duke kaluar kohë me ta, artistët e ndryshëm kanë zbuluar si i ka gjetur kjo ditë dhe çfarë emocionesh i ka dhuruar.

Ashtu siç duket dhe nga urimet apo dedikimet e ndjera, 1 qershori jo vetëm që i ka lumturuar më shumë, por edhe i ka kthyer pas në kohë me kujtime. Më poshtë ju sjellim disa prej postimeve që emrat e njohur si Aurela Gaçe, Xhensila Myrtezaj, Jonida Shehu, Bora Zemani, Fiori Dardha, Jul Deda apo Elita Rudi kanë bërë në llogaritë e tyre individuale:/revistawho.com