• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

“Mes dy dashurish”, zhdukja e Maxhitit sjell akuza mes palëve, ja çfarë do ndodhë nesër

Zhdukja e Maxhitit pa lënë gjurmë bëhet shkas për shkëmbimin e akuzave mes palëve…
Neriman shuan shpresat e Shinasit…
Kader vendos të hakmerret, por Emre dhe Ismail ndajnë mendime të ndryshme lidhur me të…
Ozgyr ngre dyshimet e tij për Shinasin, tashmë ky i fundit do të duhet të përballet me policinë…
Zbuloni gjithçka në episodin e radhës.

CLOSE
CLOSE