• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Meral merr një lajm të pabesueshëm dhe gëzohet pa masë, nesër në “Lule të vetmuara”

 

Xhemre vazhdon të shohë makthe për shkak të hallës së saj. Defne është e habitur me ndryshimin e papritur të së ëmës. Banu e shoqëruar nga Kader dëgjon për herë të parë rrahjet e zemrës së foshnjes. Banu e përdor Kaderin për qëllimet e saj. Mesude kërkon për punë në shkollën e Ejlylit. Xhenk gëzohet pasi Kader do të ndahet nga Merti. Por Kader nuk e merr guximin të ndahet nga ai. Meral merr një lajm shumë të mirë. Këngëtari i njohur Kutsi kërkon të bëjë një këngë me të. Toprak përgatit një surprizë për Feriden por nuk shkon siç ai kishte planifikuar. Xhemre kur mëson se Seher po qëndron në shtëpinë e Nazanit zihet edhe me Meralin. Një person misterioz i vihet pas Seherit./revistawho.com