• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Instant Articles, Lajme

Meqë nga “Big Brother VIP” s’po kuptojmë kush do jetë brenda, një emër që do jetë jashtë e morëm vesh

“Big Brother VIP”, zëreni se filloi, megjithëse një datë të saktë nuk e kemi. Por sot protagonistët, Arbana dhe Lori publikuan pamjet e provave gjenerale duke u kujdesur të mos tregojnë detaje me rëndësi.

Të gjithë janë kuriozë për emrat, e disa prej tyre kanë qarkulluar shumë në media, por pa u konfirmuar nga askush.

Edhe Albërije Hadërgjonaj ka qenë në listën e të përfolurave dhe sot vetë ajo reagoi për lajmet.

“Nuk është e vërtetë”, shkroi këngëtarja mbi një foto lajmi që ka qarkulluar prej ditësh, duke nënkuptuar se nuk do futet në shtëpinë më të vëzhguar.

Pra, Albërija nuk do jetë pjesë e kastit, ndërsa të tjerë emra që janë përfolur, e nuk kanë reaguar, na i rritën dyshimet se mbase diçka po gatuhet.

Gjithsesi na duhet të presim dhe pak./revistawho.com