• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot, Lajme, Paparaci, Vetëm në WHO

Mëngjesi sportiv i Majlinda Bregut, fotografohet duke…

Deputetja Majlinda Bregu, është kapur mat nga paparazzi i “RevistaWho.Com” rreth orës 8 e 20 minuta teksa futej në palestrën “KineticFitness” të ish-kampiones Klodiana Shala, edhe kjo e fundit pjesë e strukturave të PD. Bregu ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë për shkak të zhvillimeve në PD dhe mbetet të themi se është për t’u admiruar dispilina për të gjetur kohë në mëngjes edhe për pak fizkulturë. Majlinda Bregu është sot një nga zonjat më sharmante të Parlamentit, sepse siç duket veç kujdesit në përzgjedhjen e look-ut, ajo i kushton jo pak vëmendje edhe formave fizike. / revistawho.com