• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Menduat se ishte vetëm, por Luanën e shoqëroi Krenari në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Dasma e Ledionit dhe Sarës bëri bashkë shumë personazhe të njohur të ekranit. Midis tyre ishin edhe motrat Vjollca. Si fillim u mendua se Marina dhe Luana do të shkonin në dasmë së bashku, por nga fotot e postuara më pas u pa se me vajzat ishte edhe Getoari.

Ndërkohë sot është zbuluar se edhe Luana nuk ka qenë e vetme. Në një foto të siguruar nga ‘Prive.al’ shihet se prezantuesja shoqërohet nga i dashuri i saj, Krenar Cocaj.

Mesa duket dyshja e kanë zyrtarizuar raportin e tyre pavarësisht se nuk e kanë pranuar asnjëherë publikisht këtë fakt.\revistawho.com