• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Menduat se do hynte muaji pa fotot gjithë sheqer të Xhensilës?

Xhensila ndryshe nga shumë personazhe të tjerë publikë, nuk na uroi për hyrjen e muajit të ri që në ditën e parë, por grumbulloi fotot e tre ditëve dhe na kujtoi se kemi hyrë në muajin Maj. 3 sfonde ka zgjedhur ajo duke nisur me lëndinat ku herë rri e shtrirë, e herë i lë në sfond. Në të tjera foto shfaqet me Besin, ose vetëm në makinë, pozat tipike të ‘Instagram-it’. Nuk mungon as një foto e gocës që vrapon në rërë, por fytyra nuk duket.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

E qeshur, me imazhin e perfeksionit që e ruan me kaq mund, ne themi me bindje se muaji nuk nis mbarë pa sheqerin që shpërndan Xhensila nëpër ‘Instagram’./revistawho.com