• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Melanie “pranon” krizën mes saj dhe Donald Trump? Ja çfarë ngriti dyshimet

Një ‘like’ i bërë nga zonja e parë e SHBA, Melanie Trump, ka shtuar akoma më shumë dyshimet se mes saj dhe Donald Trump ekziston një krizë. Një bloger, i quajtur Andy Ostroy, ka shkruar në ‘Tëitter’ se i vetmi mur që është ndërtuar, është ai mes Melanie dhe Donald Trump. Ajo i ka dhënë ‘like’ duke konfirmuar atë që të gjithë mendojnë. Por gjithashtu mbetet mundësia se Melanie i ka bërë ‘like’ pa dashje.