• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Meghan ka një emër përkëdhelës me të cilin e thërret mama Doria

Marrëdhënia e Meghan Markle me mamanë e saj, Doria Ragland ka qenë përherë në qendër të mediave rozë. Burime pranë tyre kanë treguar për “People” se Meghan ka huazuar shumë tipare nga mamaja, ndër to edhe karakterin e fortë. Prej një kohe të gjatë Doria jeton me Meghan dhe Harry-n duke i ndihmuar me rritjen e Archie-t dhe duke qëndruar kështu një periudhë shumë të gjatë me ta.
Përpos marrëdhënies perfekte nënë e bijë, ‘Cosmopolitan’ ka zbuluar sinonimin me të cilin e thërret Doria Meghan.
Ragland e thërret të bijën lule duke e krahasuar kështu me diçka shumë të bukur. Ne nuk e dimë si ju përkëdhel mami juaj ju, por ama kjo që Doria ka zgjedhur për dukeshën na pëlqeu shumë./revistawho.com